settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Профілактика та гігієна

 

Професійна гігієна зубів  позбавить пацієнта від зубних відкладень та допоможе уникнути захворюваннь тканин порожнини рота. Чистка зубів у клініці TeethArt, місто Київ, швидко та без неприємного болю видалить первинні зубні захворювання.

Стоматологічна клініка TeethArt, Київ,

пропонує новаційне професійне чищення ротової порожнини за швейцарською технологією

 

Перший етап – ультразвук За допомогою ультразвукового скейлера коливальні рухи ефективно відчищають зубний камінь від поверхні зуба, не травмуючи при цьому зубну емаль.

Другий етап - Air-Flow Апарат Air-Flow знімає зубний наліт та потемніння за допомогою струменя аерозолю, який роздається на поверхню зуба. При цьому якісно очищуються не тільки видимі поверхні зубів, але й міжзубні проміжки. Також за допомогою Air-Flow проводиться оздоровчий гідромасаж ясен.

Третій етап - полірування поверхні зубів Для полірування поверхні зубів після зняття нальоту і зубного каменю застосовуються мініатюрні щіточки, гумові чашечки і спеціальні пасти.

Четвертий етап - фторування зубів Після очищення і полірування зуби покривають захисною плівкою, яка містить фтор. Це збільшує стійкість зубної емалі і є додатковою профілактикою карієсу.

Ціни

Комплексна чистка зубів800 грн
Записатися на прийом