settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Імплантація зубів

 

Імплантація одна з найпопулярніших відновлюючих стоматологічних маніпуляцій, яка допомагає набути естетично-витончену посмішку.

Імплантація зубів, в стоматологічній клініці TeethArt місто Київ

Стоматологи рекомендують імплантацію, як  необхідну процедуру у випадку втрати зуба. 

Варто вчасно відновлювати цілісність зубного ряду, адже це допоможе уникнути таких проблем як:

 • неприємний запах з ротової порожнини;

 • погіршення стану ротової порожнини та неправильний розподіл навантаження на зуби під час жування їжі

   

Імпланти Зубів дешево

Імплантація одна з найпопулярніших відновлювальних стоматологічних маніпуляцій, яка допомагає придбати естетично витончену посмішку.

Імплантація зубів, в стоматологічній клініці TeethArt місто Київ

Стоматологи рекомендують імплантацію, як необхідну процедуру в разі втрати зуба.

Варто вчасно відновлювати цілісність зубного ряду, адже це допоможе уникнути таких проблем як:

 • неприємний запах з ротової порожнини;
 • погіршення стану ротової порожнини і неправильний розподіл навантаження на зуби під час жування їжі.

Відсутність зубних одиниць погіршує якість життя і ускладнює жувальний процес для підтримання життя і здоров'я організму. Щоб відновити нормальний перебіг фізіологічних процесів життєдіяльності людини, стоматологічні клініки проводять імплантацію зубів.

Відгуки про імплантацію зубів в клініці ЖК Новомостицька-Замковецької в основному позитивні, тому якщо вам необхідно відновити зубні одиниці, то звертайтеся до лікарів в стоматологію «TeethArt».

Імплантація: що це?

Імплантація - це відновлення зубних одиниць за допомогою штучно створеної конструкції, яка встановлюється безпосередньо в щелепу. Конструкція складається з 2 частин. Внутрішня частина імітує корінь зуба і знаходиться всередині кістки, забезпечуючи стійкість і надійність імпланта. Зовнішня частина з'єднується з мостом або коронкою, відновлюючи жувальну функцію щелепи.

Стоматологічна клініка «TeethArt» робить кращу дентальну імплантацію зубів під ключ в Києві, записатися в яку можна за допомогою телефону у верхній частині сайту.

Навіщо потрібна імплантація?

Вона необхідна при відсутності одного або декількох зубів, щоб відновити повноцінність жувального процесу і уникнути можливих проблем з травленням через погане пережовування їжі. А також процес відновлення зубних одиниць дозволить зафіксувати знімні протези в разі носіння міні-імплантів.

Подивитись відгуки і ціни на імплантацію зубів в Києві можна на офіційному сайті стоматологічної клініки «TeethArt» і в інтернеті на сторонніх сайтах.

Чим загрожує відсутність зубів ?

Відсутність зубів може викликати такі проблеми:

 • Регулярні головні болі. Через відсутність зубних одиниць відбувається переміщення жувального навантаження в одну сторону, зміщуючи суглобову головку, що призводить до появи артрозу, артритів і хронічного запалення. А далі відбувається зміна прикусу, яке впливає на скронево-нижньощелепний суглоб, викликаючи болі в скроневій і вушної областях, мігрені.

 • Психологічні проблеми. Відсутність зубів викликає дискомфорт під час спілкування, прибрати який дозволить недорога імплантація передніх зубів в Києві в клініці «TeethArt».

 • Зайва вага і проблеми зі шлунком. Відсутність правильного пережовування їжі призводить до появи різноманітних захворювань шлунково-кишкового тракту. І також можлива поява патології прикусу, що викликає розтягнення стінок шлунка, що призводить до регулярного почуттю голоду і швидкого набору ваги.

 • Атрофія кістки. Недостатня навантаження призводить до атрофії кісткової тканини, що звужує і вкорочує кістка. Надалі це може привести до змін в особі.

 • Передчасне старіння. Стан зубів безпосередньо впливає на вікові зміни. Проблеми в нижній третині особи часто пов'язані з відсутністю зубів, тому можуть з'являтися носогубні складки, опущення куточків рота, сумний вираз обличчя. Щоб зберегти молодість і привабливий зовнішній вигляд, дізнайтеся ціни на імпланти в стоматології в Києві на Виноградарі на сайті «TeethArt» і відновите зубний ряд.

 • Інфекційні захворювання, запалення серцевого м'яза. Якщо в порожнині рота знаходяться хронічні вогнища інфекцій і кісти, то буде відбуватися поширення інфекції через рот по всьому організму, що може привести до запалення серцевого м'яза і зараження крові.

Щоб не допустити появи перерахованих вище проблем, звертайтеся в «TeethArt», де стоматолог-імплантолог в стоматології в Києві на Виноградарі відновить вам зубні одиниці.

Методи

Існує кілька методів імплантацій:

 • Одноетапний метод. В 1 етап відбувається встановлення імпланта і навантаження незнімного протеза (через 1-3 дні).

 • Двоетапний метод. Установка розтягується на 3-6 місяців, тому що спочатку імплантується имплантационная система, а через певний період кріпиться протез.

 • Одномоментний метод. За 1 відвідування видаляється старий зуб, а на його місце імплантується конструкція. Якщо хочете дізнатися ціну на експрес-імплантацію зубів в Києві, приходьте на консультацію в клініку «TeethArt».

 • Міні-імплантація. У цьому методі відбувається фіксація знімною протетікі на імплантатах.

Строк служби

Експлуатаційний термін залежить від матеріалу. Найнадійнішими є титанові і цирконієві конструкції, які здатні служити багато років. Однак конструкції з корундовою кераміки дешевше, але вони не відрізняються високим терміном служби.

Ціни на імпланти зубів в Києві на Подолі

Дізнатися, скільки коштує імплантація зуба в стоматології на вулиці Данченка можна на офіційному сайті. Клініка надає послуги імплантації за наступною вартості:

 • Установка импланта NeoBiotech (Южная Корея): 7 000 грн.

 • Установка импланта Alpha Bio (Израиль): 10 000 грн.

 • Протезування на імплантатах, металокерамічна коронка: від 3 000 грн.

 • Протезування на імплантатах, керамічна коронка на оксиді цирконію: від 5 000 грн.

Щоб дізнатися точну ціну на зубний імплант в Києві в Подільському районі, відвідайте первинну консультацію в стоматологічній клініці «TeethArt», де лікар проведе огляд ротової порожнини і запропонує лікування. Чекаємо Вас в стоматології TeethArt.

Ціни

NeoBiotech (Південна Корея)від 7 000 грн
Alpha Bio (Ізраїль)від 10 000 грн
Записатися на прийом