settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Реставрація зубів

Реставрація Зубов Київ Ціна

Реставрація Зубів в Києві

Багато хто недооцінює важливість красивою і білосніжної усмішки. У сучасному суспільстві це вкрай важливий фактор. Тому необхідно приділяти цьому серйозну увагу. Якщо є проблеми з зубами, то пряма і непряма реставрація зубів в цьому плані виглядає вельми необхідною процедурою. За допомогою сучасних засобів фахівці можуть відновити зубний ряд, і зробити посмішку красивою. Крім цього, такий підхід дозволяє зберегти не тільки естетичну складову, але і здоров'я зубів.

Чому це важливо

Далеко не всім людям вдається зберегти природну естетику зубів. Це може спричинити за собою цілий ряд проблем і незручностей. Людина починає комплексувати, зажиматься в собі. Завдяки сучасній медицині стоматолог може допомогти вирішити цю проблему раз і назавжди. Сьогодні можлива повна реставрація передніх зубів і бічних жувальних зубів за допомогою сучасних засобів. Після процедури пацієнт може насолоджуватися красивою і білосніжною посміхаючись.

Коли це потрібно

У повсякденному житті є багато факторів, в результаті яких можна втратити зуб або втратити красу посмішки. На це є цілий ряд причин:

  • Механічне пошкодження. При впливі твердих предметів частинка зуба може відколотися або можна втратити цілий зуб. В такому випадку художнє моделювання та реставрація зубів в Києві допоможуть вирішити цю проблему.
  • Частинка зуба може відколотися або зуб може зруйнуватися в результаті впливу високих або навпаки низьких температур. Також варто уникати різкого перепаду температур. Наприклад, якщо є щось холодне, а потім випити гарячий напій, то цілісність зуба може бути порушена.
  • Причиною пошкодження зубів можуть виступати різні захворювання і патології. Це включає в себе карієс, пародонтит і інші проблеми.

У будь-якому випадку, при пошкодженні зубів естетична реставрація зубів на Подолі допоможе впоратися з цією проблемою. Необхідно лише відновлення зубів. Сучасні технології дозволяють легко і швидко усунути будь-яку проблему. Також важливим є той факт, що ці процедури не займають багато часу, і не викликають хворобливих відчуттів. Але після процедури пацієнт може знову радувати оточуючих своєю білосніжною і гарною посмішкою. При правильному підході реставрація відколоти зуба або сколотого зуба не викликає особливих складнощів.

Художня реставрація зубів

Якщо потрібно косметична реставрація передніх зубів, то це можна зробити за допомогою сучасних полімерних і композитних матеріалів. Спеціаліст ретельно підбирає відповідний матеріал, колір і відтінок. Менш ніж за годину можна повністю відновити зуб або зубної ряд. Також можна виправити неправильне положення зубів або їх форму.

При необхідності реставрація молочних зубів в стоматології допоможе впоратися з різними проблемами дітям і підліткам. Реставрація дозволяє домогтися основної мети, а саме повного відновлення краси посмішки. Стоматолог в такому випадку виступає свого роду художником, який дарує пацієнтові абсолютно новий вид. За рахунок цього досягається оптимальна естетичність посмішки.

Які проблеми можна вирішити

За допомогою реставрації зуба можна виправити найрізноманітніші проблеми і дефекти. Якщо необхідна повна реставрація зубів ціна в Києві може залежати від різних факторів. Це складність поставленого завдання, і необхідність у використанні тих чи інших матеріалів. За допомогою реставрації зубів можна вирішити наступні проблеми:

  • Можна виправити нерівну і неправильне форму зубів. Також сучасні підходи дозволяють відновити зубний ряд і красу посмішки.
  • Можна виправити пошкоджені зуби. Причини можуть бути самими різними. Найчастіше це механічні пошкодження або результат хвороби зубів.
  • Усунення щілини між зубами.
  • Різні дефекти емалі.
  • При сколе зуба або частковому руйнуванні тканин.
  • Якщо зуб уражений карієсом.

Пряма реставрація може підійти пацієнтам, якщо необхідно надати зубам однотонний колір. Це дозволяє вирішити різні косметологічні проблеми. Стоматолог за допомогою сучасних композитних матеріалів може повністю відновити пошкоджений зуб. При тому візуально його неможливо буде відрізнити від здорових. Якщо необхідна керамічна реставрація зубів ціна може залежати від різних факторів. Це ступінь пошкодження зуба і складність відновлення. Але при будь-якому підході це легко можна усунути.

Непряма реставрація

Непряма реставрація зубів фотополімером на Віпноградаре має на увазі більш складний підхід. В такому випадку стоматолог спочатку виконує лікування зуба, а вже потім займається відновленням. Це комплексний підхід, при якому можна відновити пошкоджений зуб.

Особливості художньої реставрації

При художньої реставрації можна повністю відновити зуб, і домогтися його первозданного зовнішнього вигляду. Це досягається за рахунок використання сучасних фотополімерів. Це дозволяє відновити естетичну складову, і коштує відносно недорого. У будь-якому випадку сучасна медицина дозволяє повністю відновити навіть самий пошкоджений зуб. Це унікальна можливість, яка дозволяє повернути здоров'я зубів, і білосніжну сліпучу посмішку.

Ціни

Художня реставрація зубавід 800 грн
Відбілювання зубів2 000 грн за 2 щелепи
Записатися на прийом