settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Профилактика и гигиена

Професійна чистка зубів

 

Професійна гігієна зубів позбавить пацієнта від зубних відкладень і допоможе уникнути захворювань тканин порожнини рота. Чищення зубів в клініці TeethArt, місто Київ, швидко і без неприємного болю видалить первинні зубні захворювання.
Стоматологічна клініка TeethArt, Київ,

пропонує новаторське професійну чистку порожнини рота за швейцарською технологією

 

Перший етап - ультразвук За допомогою ультразвукового скейлера коливальні рухи ефективно очищають зубний камінь від поверхні зуба, не травмуючи при цьому зубну емаль.

Другий етап - Air-Flow Апарат Air-Flow знімає зубний наліт і потемніння за допомогою струменя аерозолю, лунає на поверхню зуба. При цьому якісно очищаються не тільки видимі поверхні зубів, але і міжзубні проміжки. Також за допомогою Air-Flow проводиться оздоровчий гідромасаж ясен.

Третій етап - полірування поверхні зубів Для полірування поверхні зубів після зняття нальоту і зубного каменю застосовуються мініатюрні щіточки, гумові чашечки і спеціальні пасти.

Четвертий етап - фторування зубів Після очищення і полірування зуби покривають захисною плівкою, яка містить фтор. Це збільшує стійкість зубної емалі і є додатковою профілактикою карієсу.

Причина хвороб порожнини рота - хвороботворні бактерії, що знаходяться в роті людини. Сильний імунітет захищає від шкідливого впливу мікроорганізмів. При ослабленні природного захисту бактерії можуть чинити негативний вплив. Також, значної шкоди зубам приносить надмірне вживання в їжу вуглеводів.

М'які і тверді відкладення на яснах, зубах, мовою - результат життєдіяльності мікроорганізмів. Щоденна домашня чистка недостатня для повного видалення м'яких утворень, а впорається з твердими (каменем) не здатна. Відкладення змінюють колір емалі, провокують розвиток карієсу і хвороби ясен.

Що таке професійна гігієна

Професійної гігієною називаються заходи, що допомагають видалити патогенні відкладення. Стоматологічна гігієна профілактика зубів в стоматології в Києві ЖК Новомостицька-Замковецької проводиться професійним стоматологом-гігієністом за допомогою унікальних апаратних засобів і матеріалів.

Процедура поєднує механічні чистки, використання ультразвукового комбінованого обладнання, обробку іригатором, використання абразивних засобів або терапевтичних гелів.

Гігієна показана навіть маленьким пацієнтам. Гігієнічна чистка зубів в дитячій стоматології в Києві в Подільському районі допомагає усунути наслідки недостатньо якісної домашньої чищення, а також прищепити дитині навички ефективного догляду за порожниною рота.

Результат професійної гігієни

Процедура обов'язкова для проведення безлічі стоматологічних маніпуляцій, дозволяє проводити високоефективну санацію ротової порожнини:

  • видалення нальоту запобігає захворюванням пародонту;

  • емаль збагачується мінеральними компонентами;

  • виявляються приховані каріозні порожнини або ураження;

  • визначається натуральний колір емалі для подальшої реставрації або протезування.

Комплексна вартість профілактики зубів і чищення зубів у стоматолога в Києві нижча за вартість процедур конкурентів.

Порядок проведення професійної гігієни

Якісна чистка зубів ультразвуком і чищення зубного каменю в Києві на вулиці Данченка допомагає провести профілактику самих важкодоступних ділянок зубного ряду.

  • Візуальний попередній огляд, визначення обсягу робіт;

  • Видалення м'яких відкладень абразивними пастами;

  • Твердий наліт знімається ультразвукової технікою;

  • Очищення надясенні відкладень апаратом Air Flow, вода з абразивним речовиною подається під тиском на ділянки забруднень;

  • Емаль реставрується і полірується спеціальними відновлюють сумішами;

  • За бажанням пацієнта емаль минерализуется і покривається фтор-лаком, закупорюють мікротріщини, що знижує чутливість.

Професійна недорога стоматологічна чистка зубів в Києві на Подолі освітлює емаль на 2-3 тони. Підвищити білизну емалі можна додатковими отбеливающими процедурами. Основні етапи чистки порожнини рота позбавляють від нальоту, допомагають зберегти міцність і здоров'я зубів, повернути їх природний колір.

Недорога ціна на професійну чистку зубів в Києві на Виноградарі робить цю необхідну процедуру широко доступною для пацієнтів.

Ціни

Комплексна чистка зубів800 грн
Записатися на прийом