settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Лінгвальні Брекети

Лінгвальні Брекети Ціна

Основні відомості

Чи варто встановлювати лінгвальні брекети в розстрочку на Подолі для виправлення прикусу? Відповідь на це питання має бути ствердною. Дані конструкції встановлюються внутрішню поверхню щелепи. Свого часу вони стали справжнім проривом в галузі ортодонтії. Ці вироби мають кілька суттєвих переваг в порівнянні з іншими брекетами. Справа в тому, що вони невидимі для оточуючих людей. Дехто називає дані конструкції "інкогніто". 

лінгвальні брекети ціна

При цьому, у всіх типів брекетів є як свої переваги, так і недоліки. Навіть у класичних конструкцій досі є чимало прихильників, їх встановлюють мільйони людей по всьому світу. Сьогодні лінгвальні брекети для дорослих на Виноградарі встановлюються по досить доступній ціні. Вони не тільки невидимі, але і виділяються легкістю і маленькою товщиною. Крім того, дані вироби відрізняються технологічністю, носити їх набагато зручніше. Також нові конструкції постійно вдосконалюються, стають доступнішими для людей. 

Основні переваги таких брекетів

Переважна більшість людей вибирають моделі з-за невидимості. Для того, щоб їх розгледіти, потрібно бути стоматологом або дивитися на зворотну сторону зубів. Знати про наявність металевої конструкції у вас в роті будуть тільки близькі люди. З цієї причини лінгвальні брекети для виправлення прикусу вибирають багато ділові люди, яким доводиться багато спілкуватися з оточуючими.

Як вже зазначалося, при установці таких брекетів використовуються сучасні технології. Часто задіюється технологія тривимірного точного моделювання. Вона дозволяє визначити результат лікування ще до установки конструкцій. 

Крім того, в процесі виправлення можна вносити корективи. Пацієнт розповідає про різні незручності, сам бере участь в процесі лікування. Часто лінгвальні брекети на нижню щелепу не робить ніяких навантажень на щелепу. 

Чи можуть виникнути проблеми з даними конструкціями?

лінгвальні брекети для дорослих

Якщо ви замовите лікування в поганій клініці, то напевно зіткнетеся з наступними неприємностями:

  • надмірна болючість;
  • проблеми з дикцією;
  • травмування мови. 

Для того, щоб уникнути даних проблем, необхідно звернутися в стоматологічну клініку TeethArt. Тут працюють компетентні фахівці з великим досвідом роботи. Вони можуть встановити лінгвальні брекети на ікла, в процесі використовують тільки сучасну техніку і витратні матеріали. 

Попередньо ви можете проконсультуватися з ними, обговорити свою проблему. Співробітники клініки обов'язково дадуть відповідь на всі наявні у вас питання, вони підберуть оптимальну стратегію лікування. У процесі ви не відчуєте ніякого дискомфорту. У клініці пропонується доступна ціна на лінгвальні брекети в Києві, навряд чи ви зможете знайти аналогічні умови у конкурентів. Прейскурант знаходиться в окремому розділі.

Для того, щоб потрапити до фахівця, рекомендується попередньо записатися до нього на прийом. Зателефонуйте за основним телефоном, вказаним на сайті або замовте зворотний дзвінок. В окремому розділі є контактні дані клініки. 

Цены

Записатися на прийом