settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Керамічі Брекети

Керамічні Брекети Ціна

Керамічні брекети з прозорою дугою - практично непомітні і надійно фіксуються на емалі ортодонтические системи, призначені для видалення дефектів прикусу і вирівнювання положення зубів. З кераміки, що зливається за кольором з поверхнею зубної емалі, виконуються замочки конструкції.

керамічні брекети ціна

Особливості керамічних брекетів

Кераміка, яка використовується при виготовленні брекетів, не містить алергенів і може мати різний колір. Лікар підбирає найбільш натуральний відтінок для кожного окремого пацієнта. Тому конструкція на зубах стає буквально «невидимої». Гумки створюються з високоміцного прозорого матеріалу.

Системи з кераміки можуть бути з лігатурою або без неї. У першому випадку дуга кріпиться на металеві або гумові кільця. У другому фіксація проводиться за допомогою кліпси, яка просто замикається.

Важливі моменти:

  • Показання до носіння

Встановити керамічні брекети слід для усунення дефектів дикції і / або при недосконалості профілю, пов'язаних з неправильним прикусом. А також при аномалії прикусу, всього або частини зубного ряду, його окремих одиниць.

  • Протипоказання

Список стандартний: наявність каріозних і / або тяжких загальносоматичних хвороб, алергії на застосовувані в конструкції матеріали, надмірна кількість коронок або пломб, присутність на емалі тріщин і меловідних плям.

  • Обмеження по установці

Системи з замочками з кераміки не здатні впоратися зі складними аномаліями прикусу. У таких ситуаціях фахівці радять віддати перевагу «класиці» з металу - вона може швидко і успішно усунути найбільш серйозні дефекти прикусу.

  • сроки носіння

На терміни виправлення прикусу і неправильного розташування зубів матеріал виготовлення брекет-систем практично не відбивається. Тому сказати про те, скільки доведеться носити конструкції з кераміки, зможе тільки ваш лікуючий лікар-ортодонт.

Переваги та можливості лікування

Незважаючи на те, що ціна на керамічні самолігуючі брекети в Києві знаходиться на порівняно високому рівні, конструкції користуються успіхом. Оскільки мають ряд практичних переваг перед іншими видами систем:

  • Відсутність дискомфорту в використанні;
  • Можливість вибору лігатурних або безлігатерних систем.

Головною перевагою є естетичний вигляд. Якісні керамічні брекети на кривих зубах практично непомітні.

Краща ціна на керамічні брекети з білою дугою на Подолі, в Києві та інших регіонах України пропонується в стоматологічній клініці «Teethart». Отримати попередню консультацію фахівця можна в режимі онлайн і по телефону. 

Металеві конструкції мають більшу міцність, ніж керамічні системи. При підвищених навантаженнях останні можуть почати кришитися. Тому поводитися з ними слід обережно.

Важливо: запасу міцності у керамічних брекетів більше, ніж у сапфірових. Його досить для щоденної експлуатації протягом одного-дворічного терміну виправлення прикусу при акуратному носінні. 

керамічні брекети в Києві ціна

Вартість керамічних брекетів з металевими замками

Ціни на керамічні брекети під ключ на Виноградарі і інших містах України нижче, ніж розцінки на лінгвальні або, наприклад, сапфірові конструкції. Повна вартість послуги складається з наступних чинників:

  • Підготовчі процедури;
  • Виготовлення конструкції з кераміки;
  • Візити до лікаря за графіком для корекції розташування брекетів;
  • Оцінка результатів лікування.

Дізнатися, скільки коштують керамічні брекети для дітей з кольоровими гумками або конструкції з прозорою дугою, можна на консультації лікаря-стоматолога «Teethart».

Орієнтовні розцінки можна знайти в прайс-листі на сайті або уточнити у фахівців по телефону (можливе замовлення безкоштовного «Зворотного Дзвінка»).

Цены

Записатися на прийом