settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Капи для зубів

Капи Для Зубов На Ніч Купити

капи для зубів

Чи допомагають капи вирівняти зуби дітям

Рідкісний дитина може похвалитися ідеально рівними зубками. У більшості дітей спостерігається нерівність зубів і захворювання, викликані цими проблемами. Кривизна зубів - це не косметичний недолік, а початок етапу псування емалі, руйнування зубів, зміни дикції і складнощів з травленням. Знову ж правильним і простим рішенням є дитячі капи для зубів замість брекетів. Це ідеальна альтернатива, яка відноситься до прогресивного і доступному за ціною методу виправлення.

Причина викривлення: спадковість чи звичка

Лікарі виділяють кілька причин зміни прикусу:

 1. Головна причина виникнення неправильного прикусу вважається спадкова схильність. Якщо у дитини від народження спостерігається невелика верхня щелепа, то зуби під час формування починають виштовхувати передні. Подібні ефект спостерігається в 10-14 років, коли постійні зуби замінюють молочні. Капа на зуби для виправлення прикусу на криві зуби здатна вирішити цю проблему протягом кількох місяців.
 2. Ще однією очевидною причиною зміни прикусу є звички, вироблені у дитинстві. Наприклад, елементарне смоктання пальця, пустушки або соски призводить до того, що щелепа розвивається повільніше, тому меду верхнім і верхнім рядом зубів формується щілину.
 3. Якщо дитина отримала травму, то в щелепи можуть розвинутися аномальні наслідки. Наприклад, прострузіі, при яких різці видавлюються вперед. Зуби змінюють свій напрямок росту або положення.

Для багатьох стає виходом установка капи на нижні зуби, яку можна купити на Подолі вже зараз, звернувшись в стоматологію "Teeth Art".

Етапи вирівнюючи зубів за допомогою капи

Для роботи над виправленням прикусу лікарі використовують два основних види кап: для тривалого носіння і знімні. Перед їх установкою пацієнт проходить обов'язкове лікування (при необхідності). Також неприпустимо вирівнювати зуби в період вагітності і лактації.

капи на зуби ціна

Як тільки будуть локалізовані всі запальні процеси, пацієнт звертається за консультацією до ортодонта. Лікар робить панорамний знімок, а також зліпок щелепної кістки. Після цього призначається метод лікування. Скільки коштують капи на зуби для дітей для вирівнювання? Вартість залежить від кількості і складності, тому розглядається в індивідуальному порядку. Середня ціна установки капи на зуби в Києві вказана на сайті клініки "Teeth Art". З прайсом можна ознайомитися до консультації.

Капи - це спеціальні прозорі ковпачки. Вони надягають на зуби, виготовляються з пластика, щільно облягають, практично непомітно коректують їх, поступово вирівнюючи їх в заданому лікарем напрямку. Матеріал, що використовується має пам'ять, яка з часом витягає альвеолярную частина. Таке лікування має кілька етапів, в кожному з якому використовується певний набір кап. У набір входить від 8 до 20 примірників, залежить від аномального стану ситуації і складності випадку. Нерідко досить застосувати легку корекцію зубів, тому ортодонти рекомендують купити в Києві капи на зуби на ніч.

особливості кап

Капи володіють декількома вагомими перевагами перед брекетами:

 • вироби практично непомітні під час розмови, естетичність носіння;
 • дотримання гігієнічних якостей, так як в будь-який час їх можна зняти і помити;
 • на зуби виявляється дбайливе, не агресивне вплив, тому виключений ризик виникнення травматичного періодонтиту;
 • перед початком носіння кап немає необхідності проходити повну санацію порожнини рота, так як всі необхідні роботи, рекомендовані лікарем, можна виконати в період носіння кап;
 • вартість капи на молочні зуби в Києві доступна.

Переваги використання капи для вирівнювання зубів

При виборі брекетів слід орієнтуватися на думку лікуючого ортодонта. Тільки досвідчений фахівець може прийняти правильне рішення в лікуванні. Але існує кілька простих факторів, які допоможуть звичайному обивателю визначитися з вибором:

 1. Для малюків, у яких ще не з'явилися постійні зуби, краще носіння кап. До того ж виправлення капами відбудеться набагато швидше і безболісно в порівнянні з брекетами. Ціна на капи для зубів на ніч для дітей прийнятна, а виріб можна придбати відразу в стоматологічній клініці.
 2. Пацієнтам, які виступають публічно, рекомендується вибирати капи.
 3. Якщо є потреба у виправленні значних проблем з прикусом, то перевагу слід віддати брекетів.

Надати грамотну консультацію і призначити правильне лікування може лікуючий ортодонт, обізнаний особливостями будови зубів пацієнта. Щоб дізнатися ціну на капи на зуби після брекетів на Виноградарі, клієнт може зателефонувати за вказаними номерами або записатися на консультацію через онлайн форму.

Цены

Записатися на прийом