settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Эндодонтия

 Ендодонтичне лікування зубів

Ендодонтія спеціалізується на усуненні інфекції, видаленні уражених тканин та лікуванні кореневих каналів зубів. Коренева система зуба – база здорової ротової порожнини та всього організму. Інфекції у каналі зуба з'являються під час травмування зубів, в недолікованих каналах, у випадках ускладнення карієсу. Головна ціль такого лікування-збереження зуба.

Несвоєчасне лікування може призвести до загостреного болю та навіть втрати зуба. Лікарі стоматологічної клініки TeethArt  подбають про безболісне усунення Вашої проблеми.

Стоматологи нашої клініки TeethArt  виявивши довжину кореневого каналу,  почистять їх , ретельно продезинфікують та ліквідують болісні відчуття за допомогою місцевого знеболюючого.

Останнім етапом ендодонтичного лікування є пломбування кореневого каналу спеціальним матеріалом та контрольним рентген змінком. 

 

Ендодонтія в Київі

Ендодонтія - це область терапевтичної стоматології, що займається лікуванням кореневих каналів зубів. Процедура дозволяє зберегти здоров'я навіть безнадійного зуба і запобігти його втрату. Зуб, вилікуваний таким методом, може функціонувати все життя. Методи ендодонтії включають різні зубозберігаючі медикаментозні і інструментальні маніпуляції. Вони діляться на:

 • Первинну клінічну ендодонтії (ендодонтичне втручання в тканини зуба в перший раз)
 • Повторну хірургічну ендодонтії (найчастіше це виправлення помилок первинної неякісної процедури).

Коли потрібна ендодонтія

Застосовується дана процедура в разі поширення інфекції на судинне і нервове волокно зуба, для знищення інфекційних мікроорганізмів в кореневих каналах і в навколишніх зуб тканинах. Показаннями до ендодонтичного лікування є:

 • Пульпіт
 • Періодонтит
 • Гранульоми
 • Кісти
 • Периостит

Підготовка до протезування

Пошкодження пульповой камери або кореневої системи після травми. Симптомами запалення в пульпі, які потребують проведення ендодонтії є підвищена чутливість зуба на холодне, гаряче, постукування або натиснення. Також ознакою необхідності лікування може бути зміна кольору емалі, неприємний запах з рота, гостра стріляючий або блукаюча біль, а також періодична субфебрильна температура (37,0 - 37,5 ° С).

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ

Ендодонтичне лікування проводиться за одну або кілька процедур із застосуванням анестезії. За період лікування може бути зроблено кілька рентгенівських знімків для відстеження перебігу захворювання та результатів лікування. Незалежно від виду ендодонтії, вона включає наступні етапи:

 • Діагностика полягає в візуальному огляді, рентгені і електроодонтодіагностика, за результатами яких встановлюється точний діагноз і складається план лікування
 • В область втручання вводиться знеболююча інфільтраційна анестезія. Застосування сучасних знеболювальних препаратів зняло проблему проведення ендодонтичних процедур у дітей. Після комфортної і абсолютно безболісною ендодонтії тимчасових зубів у дітей в Києві на вулиці Данченка, дитина більше ніколи не буде боятися прийому стоматолога.
 • Розсвердлювання карізной порожнини і зняття наявної старої пломби. Це необхідно для забезпечення ендодонтичного входу. При наявності уражених тканин, вони препаруються і розкривається пульпової камера.
 • Мікрохірургічним способом видаляють пошкоджену пульпу, інструментальним витягають судинно - нервовий пучок. Зазвичай процедура проходить за один візит. Але повторно прийти до стоматолога доведеться, якщо необхідно попереднє накладання некротизуючої пасти.
 • Якщо ендодонтична маніпуляція вторинна, то після розтину каналів з них видаляються пломбувальні матеріали і штифти
 • За допомогою рентгенівських фото і апекслокатора визначають довжину кореневих каналів
 • Механічна обробка каналів призводить до їх розширення і придбання ними конусоподібної форми, що полегшує їх обробку антисептичними розчинами або гідроксидом кальцію
 • При наявності періодонтиту, ліквідується запальний процес Пломбування каналів може бути виконано методом латеральної конденсації або гарячої гутаперчі
 • Завершальна і обов'язкова процедура - відновлення коронки зуба. Найсучасніші клініки застосовують для проведення даної процедури збільшувальні оптичні прилади.

Ендодонтія в клініці стоматології Teeth Art дає можливість детального розгляду змін зубної емалі, ретельного видалення новоутворень, якісного лікування та пломбування. За допомогою такої техніки, стоматологи легко виправлять помилки своїх колег, а також виключать залишкову перфорацію і ускладнення.

Ендодонтичне лікування в клініці Teeth Art

Сучасну мікрохірургічних ендодонтії в стоматологічній клініці на вулиці Данченка проводять із застосуванням тільки сучасного обладнання:

 • Рентгенівських візіографі апекслокатора для уточнення довжини каналів і ендомотором для їх проходження
 • Систем гарячої обтурації.

У цій же клініці проводиться найкраща ендодонтія і лікування молочних зубів у Києві. Дорослим пацієнтам лікарі клініки радять не поспішати з видаленням зубів мудрості. Ендодонтія зубів мудрості в Києві ЖК Новомостицька - Замковецької збереже і сам зуб і все його функції. Необдумане і передчасне видалення цих та інших зубів викликає проблеми з пережовування їжі, а отже і проблеми з травленням. Кришталево - білими зуби зробить ендодонтичне відбілювання в стоматології в Києві на Виноградарі.

ВАРТІСТЬ ЭНДОДОНТИЧЕСКОГО ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБА

Використовувані при проведенні даної процедури сучасні матеріали і інструментарій роблять її не дешеві. Але якщо хворий зуб не лікувати, а допустити його втрату, то вартість відновлення такої одиниці протезом або имплантом обійдеться в рази дорожче. Та й порівняння сьогодення і штучного зуба свідчить не на користь останнього.

ГАРАНТІЇ КЛІНІКИ TEETH ART

Досвідчені фахівці клініки не допустять:

 • Неповна усунення вогнища інфекції
 • Неправильне пломбування каналів
 • Дроблення і перфорацію стінок і дна кореня
 • Поламку інструментів в каналі
 • Непомічений і незакритий мікроскопічний канал.

Якісні матеріали, відпрацьовані техніки лікування та пломбування, технологічне обладнання і висококласна команда фахівців роблять наші пропозиції по проведенню ендодонтії в Києві найкращим.

Ціни

Лікування кореневих каналіввід 600 грн
Записатися на прийом