settings_phone Зворотній зв'язок
Київ, вул. Сергія Данченка 34
Режим работы:
пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00
place Київ, вул. Сергія Данченка 34
access_time Графік робти: пн-пт 9.00-20.00 сб-нд 10.00 - 18.00

Брекети

Брекети ціна в Києві

Проблему викривлення зубів або аномального будови щелепи вирішує установка системи брекетів. Це дозволить поліпшити посмішку і позбавить від дефекту прикусу, який ускладнює вимову і процес пережовування їжі. Розглянемо, як встановити брекети в Києві без видалення зубів і в яких випадках рекомендують.брекети ціна

Як поставити брекети на зуби

Встановити брекети для виправлення наявних проблем можна в будь-якому віці. Стоматологи рекомендують вже починаючи з 8-10 років задуматися над цим питанням. Тому що в цей час, зуби і кісткова тканина піддаються змінам легше, ніж в більш дорослому віці. Дорослим, починаючи з 18 до 35 років можна також з легкістю виправити деякі недоліки зовнішності.

Не рідко, випрямити зуби потрібно підліткам у віці 14 років. Так як підлітки іноді сором'язливі, ставлять непомітний варіант. Для цього передбачена недорога ціна на брекети зі зворотного боку в Києві, адже вони практично непомітні оточуючим.

Отже, звернутися до допомоги брекетів треба в таких випадках:

 • присутній "скупченість" зубів;
 • кривизна зростання зуба або навіть декількох;
 • між зубами присутній щілину;
 • спостерігаються аномалія в будові щелепи.

Лікар-ортодонт, після первинного огляду стану зубів і ясен призначає установку брекетов.Также пацієнт отримає від лікаря поради по догляду за порожниною рота до моменту установки брекетів.

Основні стадії підготовки перед установкою брекетів

Перед тим, як поставити брекети на зуби для дорослих в Києві недорого, необхідно підготуватися. У разі необхідності пацієнт повинен:

 • Вилікувати карієс, який почався.
 • Прибрати захворювання ясен.
 • Видалити зубний камінь і наліт з поверхні зубів.
 • Прибрати зуб мудрості, а також четвірки і вісімки в двох рядах.

Способи установки брекетів

Існує два варіанти установки:

 • вестибулярна установка: конструкцію ставлять на лицьовій стороні зуба;
 • лінгвальний варіант: дуга і замочки розташовані на внутрішній стороні і не видно.

Незалежно від конструкції, однаковий процес фіксації, а вартість брекетів з внутрішньої сторони ціни в Києві дозволять вирішити проблему максимально вигідно.

брекети вартість

Різновиди конструкцій і особливості установки

Брекети виходячи з матеріалу виготовлення бувають:

 1. Металеві конструкції - найпопулярніший і часто встановлюється вид, здатний усувати будь-які форми викривлення і аномалії прикусу. Ставлять на різні сторони зубів, але варто відзначити, що вони сильно помітні.

Для тих, хто не соромиться показувати свою індивідуальність, можна вибрати фігурні або різнокольорові брекети в клініці дитині ціна в Києві на Виноградарі Вас порадує, а так само багато форм: зірочки, сердечка або геометричні фігури.

 1. Керамічні - виготовлені з міцного скла і не помітні на зубах. Можуть фарбуватися, якщо вживати кольорові напої або курити. Також керамічні брекети не ефективні, в разі якщо присутній сильний дефект щелепи. Можливий вестибулярний спосіб установки, при якому спершу кріпляться замочки, а вже після дуга.
 2. Сапфірові -виготовлені з сапфіра (монокристалічного). За характеристиками схожі з керамічної. Можливо встановити брекети тільки на передні зуби в Києві ціна прийнятна, тим більше конструкція практично не помітна.

Цены

Записатися на прийом